usuari 
passwd 
        

octubre 2018

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 

SEGUEIX-NOS

|

INSTITUCIÓ

Lliurament de premis "

II Gala de Bàsquet i Futbol
> divendres 8 de juny
II Gala de Bàsquet i Futbol


Us informem que el divendres 8 a les 19:00 hores tindrà lloc a l'auditori la II Gala de Bàsquet i Futbol. S'hi farà el lliurament dels premis a les diferents categories: millor jugador, millor entrenador, millor afició, equip ideal ... etc.

Esperem poder veure-us a tots.

D'altra banda, felicitar els dos equips de Bàsquet, categoria Benjamí i Cadet que s'han proclamat campions de la lliga.

També felicitar els prebenjamins de Segon de primària, el Benjamí de quart de primària de futbol 7 i el Juvenil A de Segon de batxillerat de futbol 11 que s'han proclamat campions de lliga.

Us convidem el dissabte dia 9 A Can Caralleu (Carrer dels esports s / n) a veure:

Final de la categoria juvenil (2n batxillerat): La Farga- Sagrat Cor a les 9:00

Final de la categoria Benjamí (4t primària): La Farga- La Salle Bonanova a les 12:15

Final de la categoria prebenjamí (3r primària): La Farga- La Salle Bonanova a les 12:15




Os informamos que el viernes 8 a las 19:00 horas tendrá lugar en el auditorio la II Gala de Basquet y Fútbol. En ella se hará la entrega de los premios a las diferentes categorías: mejor jugador, mejor entrenador, mejor afición, equipo ideal...etc.

Esperemos poder veros a todos.

Por otro lado, felicitar a los dos equipos de Basquet, categoría Benjamín y Cadete que se han proclamado campeones de la liga.

También felicitar a los prebenjamines de Segundo de primaria, el Benjamín de cuarto de primaria de fútbol 7 y el Juvenil A de Segundo de bachillerato de fútbol 11 que se han proclamado campeones de liga.

Os invitamos el sábado día 9 En Can Caralleu ( Carrer dels esports s/n) a ver :

Final de la categoría juvenil (2º bachillerato): La Farga- Sagrat Cor a las 9:00

Final de la categoría Benjamín ( 4º primaria): La Farga- La Salle Bonanova a las 12:15

Final de la categoría prebenjamín ( 3º primaria): La Farga- La Salle Bonanova a las 12:15

|